Firmamız, 1980 yılında, el emeği ile üretilen Türk malı ürünlerle birlikte, Türk el sanatları galerisi olarak faaliyetine başlamış, 1988 yılında deri-kilim çanta ve aksesuarları ile üretim sektörüne girmiştir. İmalat hattını goblen çanta ve aksesuarları, özel sempozyum çantaları, deri-suni deri dosyalar vb. olmak üzere her geçen gün yeni modeller ekleyerek geliştirmeye gayret göstermiştir.

1990 yılından itibaren, kendi imalat grubunun yanı sıra; el dokuma kilim, bakır, çini, porselen, gümüş, cam, kristal, ahşap, kemik, lületaşı, tekstil ve nazar boncuğu ürünler ile, dekoratif ve kullanım amaçlı hediyelik eşyaların imalatını yaptırtmakta ve pazarlamaktadır. Firmamız bütün çeşitlerini kendi mağazalarının yanı sıra; yurt içinde Kapadokya, Ege ve Akdeniz bölgelerindeki turistik mağazalara toptan pazarlamakta ve bununla birlikte, dünyanın birçok ülkesine halen ihraç etmektedir.

Tüm bu ürünlerimizin yanı sıra; gerek promosyon ürün imalatı ve satışı, gerekse kendi alanında profesyonelleşmiş firmaların İç Anadolu bölge bayiliklerini sürdüren firmamız, gün geçtikçe güçlenmekte ve sektöründeki öncü marka konumunu korumaktadır. Firmamız, uzun yılları kapsayan bilgi ve deneyimleri ışığında, sizlere hizmet vermekten ve değerli firmanızı, müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

Sevgi ve saygılarımızla…
Han El Sanatları Ailesi